کولر آبی پرتابل چه ویژگیهایی دارد؟

کولر آبی پرتابل چه ویژگیهایی دارد؟
کولر آبی

همین محصولات از میزان مرغوب بودن و % فروش بالایی برخودار میباشند و به گونهای طراحی شدهاند که در ادامه هوای گرم و خشک، رطوبت اضطراری را تولید میکنند.

شناورهای امروزی مهم درجهبندی بر روی بنده میباشند و به جهت تنظیمات خوبتر به شما امداد میکنند. به جهت تعیین گنجایش کولر آبی معمولاً مساحت واحد ، قرارگیری واحد ذیل پشت بام یا این که طبقات وسط و هم به کارگیری از گونه سلولزی یا این که عادی فاکتورهای حیاتی هستند.اگر در ادامه طبقه ذیل پشت بام میباشید به برهان تابش مستقیم نور آفتاب می بایست گنجایش بیشتری را تعیین کنید.بعلاوه عدم به کارگیری از گنجایش مطلوب می تواند منجر کارکرد همیشگی کولر شده .

اعتنا نمایید که بیش از 20 مارک و ایجاد کننده کولر داخلی داریم که فقط 5 کمپانی را به تیتر مارک عالی اهل ایران در ادامه کالاپایا معرفی کردهایم.

از همین گونه کولر می توان در ادامه حداکثر مساحت ۲۰ تا ۳۰ متری، نیز به تیتر پنکه و نیز کولر به کارگیری کرد.

جهت آنالیز دمای اتاق سپس از حضور افراد؛ هندسه، بعدها فضا، بعدها روزنه محل ورود هوا، دما و شتاب هوای خارج در ادامه ساعت ها 9 صبح، ظهر و 3 بعدازظهر به قابل انعطاف افزار انرژی پلاس به تیتر محل ورود دیتا شد آنگاه دمای اول اتاق و دما سپس از بیشتر شدن اشخاص به تیتر خروجی به دست آمد که نتیجه های آن در ادامه جدول7 ارائه شده است.

با اعتنا به دیتا ها در ادامه ساعت 9 صبح با بیشتر شدن اشخاص به محفظه به ازا هر نفر به طور متوسط دمای هوا 1 مرتبه سلسیوس ارتقاء می یابد در ادامه ظهر و 3 بعدازظهر متوسط ارتقاء دما به ازا هر نفر 5/0 مرتبه سلسیوس است.

هر کولر را می اقتدار در ادامه جلوی پنجره، بالای در ادامه ورودی، بر روی سقف و پشت بام و یا این که در ادامه تراس خلوت، در ادامه فضای آزاد کارگزاشتن کرد.

همین صحنه شناخت هست که هر سال از آخرها فصل بهار شاهد آن هستیم. براین اساس اتاقک می تواند با به کارگیری از سیستم هیبرید در ادامه ارتفاع گرمترین روزهای سال از ساعت 9 صبح تا 3 بعدازظهر موقعیت آسایش را با مصرف انرژی صفر آماده نموده و سوای به کارگیری از سوخت های فسیلی به پایداری محفظه زیست امداد نماید.

همینطور متوسط ارتفاع قدمت اثرگذار همین سیستم 75 سال می باشد. اگه دو تا فاکتور ارتفاع و عرض بود می‌شد فوت مربع .

ملکی گفت: اکثر اوقات حوادث مربوط به کولرها به دو جور الکتریسیته گرفتگی و آتشسوزی تقسیم میگردد که اکثر آن ها شالوده برقی دارد. C on​tent has be en generat ed wi᠎th the he lp of GSA C​onte nt Generat᠎or  Dem oversi​on​!

♦ مصرف آب و الکتریسیته کمتری نسبت به دیگر اشکال کولر آبی دارد. به این دلیل، آنچه را ابلاغ می‌کنیم که به جهت اندازههای استاندارد در ادامه موقعیت استاندارد وجود دارد.

یکی از از اشتباهات متداول بعضا اشخاص همین هست که میخواهند در ادامه بخش ها مرطوب مملکت نظیر بخش ها شمالی و جنوبی، از کولر آبی به کارگیری کنند؛ البته می بایست در ادامه حیث داشت که کولر آبی، هوای خشک محفظه را گرفته و با آبی که داخل مخزن وجود دارد، خنک میکند.

کارکرد کولرهای آبی عادی معمولاً بر شالوده خنک شدن هوا هست . در ادامه نوع های کهن خیس در ادامه همین کولرها، می بایست مخزن کولر را به شکل دستی مالامال می کردیم و چنانچه مخزن خالی از آب می شد، کولر همچون پنکه فعالیت می کرد البته در ادامه نوع های جدیدتر همین گونه کولرها، امکان اتصال به شیر محل ورود را بازدید می نماییم که دیگر نگران خالی شدن مخزن آن نخواهید بود.

کولرهایی که مهم پمپ با موتور الکتریکی دو بالشتکی هست اقتدار و شتاب پمپاژ آب را ارتقاء می دهد درنتیجه تلاش بهتری را از کولر خویش شاهد خواهید بود.

با به کارگیری از کلید های جعبه تقسیم جریان الکتریسیته به موتور و پمپ را می اقتدار انقطاع و وصل کرد.

موتور را می بایست آنالیز کنید. 2- در ادامه زمان خرید صد رد صد به ضخامت دیواره و کف کولر اعتنا کنید. با اعتنا به دیتا های جدول3 مقدار الکتریسیته مصرفی کولر آبی 7000 در ادامه سه ماه تابستان برابر با 4/17 کیلووات می باشد.

به جهت مثال ارزش کولر آبی ریز نسبت به بعدها وسیع خیس آن مختلف هست و می اقتدار گفت ارزش کولر آبی ریز ازان به برهان اعتنا به نیاز خریدار زیاد مطلوب می باشد.

حیاتی ترین هدف تیم فادر ایجاد و ارائه محصولات با میزان مرغوب بودن به ملازم ارزش منطقی و مطلوب به مصرف کننده است.

در ادامه مقایسه با محاسن همین گونه کولرها معایب آن گرچه از حیث تعداد عمده هست البته از حیث میزان مرغوب بودن حایز دارای نمیباشد و به راحتی می شود همین معایب را برطرف کرد.

البته چنانچه به شکل ظریف گزینه مطالعه قرار بگیرند تفاوتهای متعددی در ادامه عملکرد، ظرفیت، راندمان، خنک سازی و همینطور میزان مرغوب بودن هوای خروجی خواهند داشت.

ساختمان هایی همچون تالار های مرغداری، تالار های رستوران، سالن و کارگاه ها را به راحتی می توان با کولر آبی صنعتی خنک کرد.

شما چنانچه قصد خرید یک کولر آبی ریز و قابل حمل را دارید خوبتر است، در ادامه شروع فعالیت بهجنس بدنه اعتنا کنید.

به جهت بالا بردن قدمت کولر آبی و ارتقاء عملکرد آن، صد رد صد از سایبان کولر آبی به کارگیری کنید. در ادامه صورتی که قصد دارید از مصرف آب مازاد پیشگیری نمایید می بایست یک شناور در ادامه حالتی که حجم آب از مقدار معینی عمده شد، جریان آب را انقطاع کند.

به جهت تحلیل هزینه های رجوع سرمایه میزان هزینه جهت خرید کولر آبی و کارگزاشتن آن، همینطور مقدار الکتریسیته مصرفی کولر آبی و هزینه آن در ادامه سه ماه تابستان تحلیل می شود.

دودکش خورشیدی) در ادامه جدول 2 و تحلیل هزینه الکتریسیته مصرفی کولر آبی در ادامه جدول 3؛ جهت تحلیل هزینه های رجوع سرمایه سیستم طراحی شده آورده شده است.

براین اساس سیستم هیبریدی طراحی شده می تواند موقعیت آسایش را در ادامه ارتفاع گرمترین روزهای تابستان از ساعت 9 صبح تا 3 بعدازظهر آماده نماید.

در ادامه اثر اصطکاک جریان هوا با دیوار کانال، کمی انرژی حرارتی ایجاد می شود و هرچه ارتفاع شبکه عمده باشید، گرمای تولید شده در ادامه اثر اصطکاک عمده خواهد شد و در ادامه عاقبت بازده کولر کمتر خواهد یافت.

همینطور بادران (16) هم در ادامه طراحی شبکه تبخیری با به کارگیری از معادلات ریاضی نشان اعطا کرد که دمای هوا تا 11 مرتبه سلسیوس کمتر می یابد اما در ادامه بادگیر طراحی شده در ادامه همین تحقیق حداکثر کمتر دمای هوا 16 مرتبه سلسیوس به دست آمد.

براین اساس سیستم ایستای طراحی شده به مقدار 4/17 کیلووات ساعت در ادامه مصرف انرژی الکتریسیته صرفه جویی می کند. سیستم ایستای طراحی شده به مقدار 4/17 کیلووات ساعت در ادامه مصرف انرژی الکتریسیته صرفه جویی می کند.

بکارگیری استوانه های رسی مرطوب در ادامه بادگیر منجر کمتر دمای هوا به مقدار 2 نسبت به عدم به کارگیری از آن ها در ادامه بادگیر شد.

حجم همین کولرها ۳۰۰۰ بوده و مقدار آب محل ورود به آن ها ۱.۴ اینچ میباشد. پمپ، آبی را که از لولهکشی شهری در ادامه کف کولر توده شده هست به سمت همین کانال ساماندهی می کند که نهایتاً از بالای پوشالها پاشیده میشود.

جدول 1 شتاب هوای خروجی ECC در ادامه ساعت 9 صبح و 3 بعدازظهر و اختلاف فی مابین آن ها را نشان می دهد.

به برهان ارتقاء تدریجی شتاب هوای محفظه و شتاب هوای درون فضا در ادامه ظهر و 3 بعدازظهر می اقتدار عاقبت گرفت که همین ارتقاء شتاب هوا منجر تهویه عمده محفظه شده و از بالا رفتن دمای اتاق با ارتقاء تعداد اشخاص خودداری می کند.

به جز ساعت 3 بعدازظهر، با ارتقاء تعداد اشخاص تا 4نفر محفظه اتاق کماکان در ادامه موقعیت آسایش قرار دارد. با ارتقاء تعداد اشخاص از 1 نفر تا 4نفر، اتاقک در ادامه ساعت 9 صبح و ظهر در ادامه موقعیت آسایش قرار دارااست اما در ادامه ساعت 3 بعدازظهر اتاق با تعدا 4 نفر بیرون از محدوده آسایش قرار می گیرد(4/0 مرتبه سلسیوس عمده از محدوده آسایش).

همین میزان ارتقاء شتاب هوا منجر کمتر دمای هوا به میزان 3/6 مرتبه سلسیوس می شود (15). محدوده آسایش با ارتقاء شتاب هوا در ادامه ساعت 3 بعدازظهر، به سمت راست نمودار سایکرومتریک انتقال یافت.

با ارتقاء شتاب هوای خروجی بادگیر تا 41/0 متر بر ثانیه در ادامه ساعت 3 بعدازظهر نسبت به ساعت 9 صبح، منجر کمتر دمای هوا تا 3/6 شد.

همین استوانه ها رطوبت نسبی هوای خروجی از بادگیر را 6 درصد ارتقاء داد. منجر ورود گرد و غبار به درون دستگاه هم شده و می تواند فساد زودهنگام را به ملازم داشته باشد.

همین دستگاه به وسیله ی تبخیر آب هوای منزل را خنک و دلپذیر می سازد و به میزانی که کولر آبی گردش آب داشته باشد ایجاد سوز و سرما به وسیله آن هم عمده است.

همینطور همین دستگاه از یک سیستم هشداردهنده برخوردار هست که عضو را از اتمام آب کولر آگاه میکند. به این برهان اکثر اوقات شرکتها و حتی کارشناسان کارگزاشتن و راهاندازی کولر آبی فقط با محاسبات فرضی خویش و بر شالوده اقتدار باددهی کولر را طبقهبندی و به فروش میرسانند در ادامه حالی که سایز و بعدها کولر نیز بخصوص به جهت مصرف کننده دارای متعددی دارد.

مدت قدمت اثرگذار سیستم پیشنهادی بسته به قدمت سرویس دهی و خدمت دهی اجزا و عنصرها تولید کننده آن دارااست که در ادامه جدول5 ارتفاع قدمت اجزا سیستم معین شده است.

همت شود هوای محل ورود از کولر به اتاق، از بالاترین نقطه و نسبتاً نزدیک به سقف و در ادامه امتداد ارتفاع اطاق وارد تجدید شود.

از همین منش انتقال باکتریهای مضر تنفسی زیاد کمتر یافته و هوای سالمتری تامین میشود. ارتقاء شتاب هوای خروجی از ECC در ادامه ساعت 3 بعدازظهر نسبت به 9 صبح در ادامه روزهای 18، 19 و 22 مرداد به ترتیب 51/0 ،57/0 و 48/0 متر بر ثانیه می باشد.

به کارگیری از سیستم PCHS منجر کمتر دمای هوا به طور میانگین تا 10 و ارتقاء رطوبت نسبی هوا به طور میانگین تا 33 درصد در ادامه روزهای 14 تا 23 مرداد شد.

از کابل چهاررشته ای در ادامه کولر آبی به جهت رابطه الکتریکی ( انتقال الکتریسیته ) دکمه منحصر به کولرآبی به کارگیری می شود .

چنانچه با زدن دکمه ها ،الکتروموتور دو به دور وپمپ آب شفاف نمی شوند. کولرهای آبی ثابت، از حیث طرز خنک کنندگی هوا، به دو گونه کلی کولرهای آبی عادی (با پوشال) و کولرهای آبی سلولزی تقسیم می شوند.

دیتا های به دست آمده از تحلیل هزینه تولید و کارگزاشتن سیستم ایستای هیبریدی و مقایسه آن با کولر آبی نشان می دهد که در ادامه سیستم پیشنهادی دوران رجوع سرمایه پس از اجرا و خط مش اندازی سیستم می باشد و از دوران گزینه به کارگیری سود آور است.

ارزش کولر آبی سلولزی معمولا از گونه پوشالی آن عمده هست و در ادامه مقایسه با نوع پوشالی، پدهای سلولزی کولر آبی نیاز به ردوبدل سالانه ندارند و به نوعی ازنظر اقتصادی به صرفه خیس است.

مصرف الکتریسیته سیستم ایستا در ادامه مقایسه با کولر آبی صفر می باشد. به موتور حرفه الکتریسیته نمی رسد. چنانچه صرفا یکی از از به دور های موتور فعالیت می کند.

کولر آبی 7000 یکی از از مالامال مصرفترین گنجایش های کولر آبی است. برهان همین موضوع، تولید ریزگردهایی هست که از مرحله پوشال ها قطع می شوند و به محفظه درون منزل خط مش پیدا می کنند.

براین اساس در ادامه سیستم پیشنهادی دوران رجوع سرمایه پس از اجرا و خط مش اندازی سیستم می باشد و 260000 تومان هم سودآوری دارد.

در ادامه همین مطالعه، پتانسیل صرفهجویی مصرف انرژی در ادامه کولرهای آبی با به کارگیری از رویه مدلسازی ذیل به بالا برآورد شده است.

همین کولرها نیازی به متخصص به جهت کارگزاشتن ندارند و به راحتی قابل حملونقل هستند. گونه پرتابل قابل حمل و نقل هست و نیاز به کارگزاشتن خاصی ندارد.

نسبت به شناسایی حوزه‌ آب و هوایی محل سكونت خویش به جهت تعیین گونه كولر متناسب مبادرت كنید. کولر های آبی در ادامه بعدها و میزان های گوناگون ساخته می‌شوند البته مهمترین خصوصیت تمایز کولر های آبی در ادامه گونه پوشال یا این که پدهای سلولزی بودن آنهاست.

دیتا های به دست آمده نشان می دهد که هزینه تولید کولر آبی، کارگزاشتن و مصرف الکتریسیته آن در ادامه جمع 1455000 تومان می باشد و هزینه کارگزاشتن و تولید سیستم پیشنهادی 1195000 تومان است.

همین کولرهای با گنجایش های یکسان فواید متعددی دارند. خانی و همکاران(17) در ادامه طرح تازه بادگیر مدولار نشان دادند که همین سیستم می تواند دمای هوا را حداکثر 13 مرتبه سلسیوس کمتر دهد.

همین گنجایش ها به جهت منزل هایی که عایق میباشند و گرماگیری متوسطی دارند، مطلوب است. 5. جهت انتقال نیروی الکتروموتور به چرخ بادبزن از تسمه به کارگیری شده است.

فرآیند تصویب التماس و تعیین خدمت فعالیت کولر آبی در ادامه تهران آچاره زیاد بی آلایش است. گنجایش برودتی کولرها می بایست متناسب با فضای گزینه به کارگیری تعیین شود، کولرهای بزرگتر فقط باعث به مصرف بی­مورد انرژی الکتریکی می­شود.

ارزش کولر آبی در ادامه جمهوری اسلامی ایران به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد. در ادامه جمهوری اسلامی ایران نمونههای 5000، 7000 و 12000 بیشترین کاربرد را دارند.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

زمان کود دهی به باغات انگور

دوران کود دهی به باغ ها انگور سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, مونو پتاسیم فسفات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.