خرید مبل چستر Boa

 

 

 

خرید مبل چستر Boa مي تواند از دو صندلي قابل خواباندن تشکيل شود که به وسیله يک محیط گشوده به نیز وصل شده اند، چه براي ذخيره سازي و چه به تیتر روميزي. صورت الهام گرفته.

 

جزييات فني

– چارچوب ساختار چوبي با تکثیر فرمالدئيد کمتر يافته. چوب هاي گزینه استفاده: صنوبر جامد، تخته چندلاي دريايي و تخته خرده چوب کلاس E1 در ادامه ضخامت هاي مختلف.‎

– تسمه هاي الاستيک متقاطع، لاستيک طبيعي بالا

– پوشش موجود در ادامه چرم يا پارچه. تمامی روکش ها اثبات میباشند و قابل قطع شدن نيستند

– بالشتک صندلي: ساخته شده از فوم پلي اورتان سوای CFC از گونه HR با سلول گشوده و چگالي هاي مختلف، با درج فنرهاي سيم پيچ فولادي (فنرهاي جيبي). بالشتک پشتي: ساخته شده از پلي اورتان سوای CFC فوم از گونه HR با سلول گشوده و چگالي هاي مختلف. ‎غير قابل جابجايي.

– تکيه گاه مکانيزم مجهز به تکيه گاه دستي قابل تنظيم در ادامه موقعيت هاي مختلف. صندلي تکيه دار با مکانيزم الکتريکي مجهز به لمس قابل انعطاف و قابل تنظيم در ادامه موقعيت هاي مختلف. موجود در ادامه شکل التماس و با شارژ: باتري ليتيومي براي کارکرد مکانيزم در ادامه شکل عدم وجود برق.‎ ما‌درها يک باتري را براي هر صندلي توصيه مي کنيم

– دوخت دوخت کنتراست موجود است. براي تعیین رنگ، لطفاً به کدهاي موجود در ادامه مثال چرم مراجعه کنيد.‎

– FEET پايه فلزي موجود در ادامه روکش فلزي مشکي مات.‎

 

يادداشت‌ها: ماژول‌هاي تکيه‌گاه تکيه‌گاه شامل گزينه‌اي از پانل روکش‌دار میباشند که مي‌توان در ادامه کنار آن سوای دسته‌اي در ادامه موقعيت قابل بازدید قرار داد. کابينت چوبي در ادامه دسترس است، با فرستنده QI اختياري براي شارژ بي‌سيم دستگاه‌هاي داراي فناوري Qi يکپارچه.‎ نسخه‌هاي کابينت چوبي در ادامه رنگ‌هاي تکميلي اسباب جانبي موجود مي‌باشند. سمت روزگار تکميل نشده است. وارد نمودن تخت امکان‌پذير نيست. قلمه‌ها و دوخت‌هاي پوشش ممکن هست در ادامه چرم يا پارچه تغيير کنند.

 

مبل و صندلي با میزان اثبات با فریم حفظ کننده از فولاد لوله‌اي 30×30 ميلي‌متري با پوشش پودري اپوکسي col RAL-K7 8025، فنردار با تسمه‌هاي الاستيک لاستيکي روکش‌شده، لايه‌بندي شده در ادامه فوم پلي‌اورتان پوشيده شده از پلي‌اتر 100 % که به شکل حرارتي چسبانده شده هست و روي يک نمد پلي‌آميدي چسبانده شده است. پد براي مراقبت از بالشتک صندلي که روي آن يک پانل HPL خالي شده به ضخامت 10 ميلي‌متر روکش شده و لبه‌هاي آن با Canaletto walnut “rigatino” با پوشش رنگ اکريليک پايه آب کارگزاشتن شده است. ساختار تکيه گاه در ادامه صنوبر و کاج دو جداره با بالشتک متمايز فوم پلي اورتان چگالي، پوشيده شده با يک حصير در ادامه غاز از قبل شسته شده و استريل شده، دوخته شده در ادامه محیط هاي جداگانه. ساختار تکيه گاه از فولاد لوله اي 20×20 ميلي متر، فنر شده با تسمه هاي الاستيک لاستيکي پوشش دیتا شده و روکش شده در ادامه فوم پلي اورتان با چگالي متمايز، پوشانده شده با يک حصير پيش ساخته غاز استريل شده، در ادامه محیط هاي جداگانه دوخته شده است. بالشتک صندلي از فوم پلي يورتان با چگالي متمايز، پوشيده شده با يک تشک در ادامه غاز از قبل شسته شده و استريل شده، دوخته شده در ادامه محیط هاي جداگانه. عمق نشيمنگاه 63 سانتي‌متر. براکت از فولاد لوله‌اي به ارتفاع ?25 ميلي‌متر به طول 21 سانتي‌متر با پوشش پودري اپوکسي خاکستري گان متال. پشتيباني کف به وسیله پايه‌هاي PVC با پايه‌هاي قابل تعويض (در PVC يا نمد مشکي) بسته به کف تضمين مي‌شود.

 

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نقش کوچینگ در موفقیت فردی و سازمانی صالح مختاری

نقش کوچینگ در موفقیت فردی و سازمانی – صالح مختاری کوچینگ سازمانی عناصر اصلی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.