صفر تا صد برش لیزری آهن (2)

صفر تا صد برش لیزری آهن
برش لیزر آهن

بلکه قطعات ضخیمی که در ادامه دستگاه ها و تیم ها بصورت دو بعدی میباشند و امکان برش لیزر آن ها آماده هست را می اقتدار با همین رویه ایجاد کرد. Art ic le has been cre​ated ​wi th GSA ​Conten​t ᠎Generator DEMO.

برش لیزر آهن

تهیه فرایند مداد برش، منجر می شود لیزر را به راحتی بتوان به جهت ضخامت های گوناگون فلزات سوای صرف انرژی دوچندان تهیه کرد. همین هنوز نیز یک تحقیق گسترده هست ، چون خویش تمرکز پالس های لیزر می تواند منجر زخم در ادامه رسانه روشن شود و شدت قابل دستیابی لیزرهای پرقدرت را محدود کند.

پرتو لیزر پس از به کارگیری مداوم در گیر فرسودگی نمی شود و نیازی به ردوبدل قطعات و کارگزاشتن ابزار تازه ندارد. مزایای به کارگیری از دستگاه برش لیزری زیاد هست که همانطور که ابلاغ شد صرفه جویی در ادامه هزینه مواد، صرفهجویی در ادامه ضایعات، اعتنا بالا، تهیه سرمشق های برش جهت کمتر در ادامه ایجاد ضایعات، ارتقاء سرعت، کمتر دوران ایجاد از مهمترین مزایای به کارگیری از همین دستگاه برش فلزات است.

به کارگیری از پارامتر های در دست گرفتن عددی در ادامه کامپیوتر های موجود در ادامه همین دستگاه ها سبب ساز ارتقاء شتاب برش، اعتنا بالا و تهیه اقتدار خروجی جهت صرف انرژی کاهش میباشند. از گزاره تازه ترین تکنولوژی های به فعالیت رفته در ادامه دستگاه های برش لیزری، لیزر فایبر هست که اقتدار و اقتدار لیزر و دانسیته انرژی در ادامه آن زیاد بالاست.

رویه های کهن علاوه بر دوران بر بودن اعتنا پایینی داشتند و احتمال فساد یا این که فرورفتگی در ادامه آن ها زیاد بالا بود. بهینه سازی طرح و انواع گوناگون و تغییر و تحول میزان آن ها در ادامه دستگاه برش لیزری به آسانی و با فشار دادن چندین کلید حاصل می شود.

رخنه آن نخ نما و در ادامه محدوده ای فی مابین ۳ الی ۱ میلیمتر است. اعتنا بالا، برش سریعتر، مسیر برش در ادامه محدوده ای دقیق که از الگوی برش تبعیت میکند، برش صاف و هزینه پردازش اندک از گزاره مزایایی هست که همین دستگاه به جهت شما به ارمغان می آورد.

اگر از تالیف همین مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید داده ها بیشتری در ادامه گزینه کلیک کنید لطفا از برگه ما‌درها بخواهید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

نقش کوچینگ در موفقیت فردی و سازمانی صالح مختاری

نقش کوچینگ در موفقیت فردی و سازمانی – صالح مختاری کوچینگ سازمانی عناصر اصلی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.